Piegādes laiks ir  2-4 darba dienas, taču paturam tiesības pirkumu piegādāt 20 dienās. Iespējama piegāde izmantojot Latvijas Pastu un kurjera pakalpojumiem. Izmaksas precizējamas pirms pasūtījuma veikšanas rakstot uz e-pastu [email protected] un norādot precīzu adresi.Pasūtījums tiek izsūtīts pēc rēķina apmaksas saņemšanas tajā pašā vai nākamajā dienā.


   

Piegādes izmaksas Latvijas robežās2.00 Euro 
  
  Piegādes laiks 1-3 darba dienas
no izsūtīšanas brīža 
Piegāde uz Omniva pakomātu. 
 Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev tuvāko OMNIVA pakomātu. Īsziņā uz norādīto telefonu tiks nosūtīts pakomāta atvēršanas kods. Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas un , ja sūtījums netiek izņemts līdz glabāšanas termiņa beigām, tas tiek atgriezts interneta veikalam. Pirkums tiek izsutīts atkārtoti tikai pēc atpakaļsūtīšanas un atkārtotas izsūtīšanas samaksas no pircēja saņemšanas.

UZMANĪBU! Saņemot pasūtījuma apstiprinājumu, lūdzam rūpīgi pārbaudīt visu informāciju. Saņemšanas adreses/ piegādes veida maiņa pēc sūtījuma izsūtīšanas ir maksas pakalpojums (maksa par piegādi atkarīga no jaunā izvēlētā piegādes veida).
Pircēja pienākums, saņemot preci klātienē, pirms pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtēt preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē, vai nav redzami iepakojuma vai precesvizuāli defekti. Ja tiek atklāti defekti, pircējam ir tiesības attiekties pieņemt preci, un par minēto faktu nekavējoties informēt pārdevēju, lai varētu iespējams ātrākajā termiņā veikt bojātās preces nomaiņu.

Citi noteikumi pieejami ŠEIT.


0
 .