Piegādes laiks ir  2-4 darba dienas, taču paturam tiesības pirkumu piegādāt 20 dienās. Iespējama piegāde izmantojot Latvijas Pastu un kurjera pakalpojumiem. Izmaksas precizējamas pirms pasūtījuma veikšanas rakstot uz e-pastu [email protected] un norādot precīzu adresi.Pasūtījums tiek izsūtīts pēc rēķina apmaksas saņemšanas tajā pašā vai nākamajā dienā.


   

Piegādes izmaksas Latvijas robežās2.00 Euro 
  
  Piegādes laiks 1-3 darba dienas
no izsūtīšanas brīža 
Piegāde uz Omniva pakomātu. 
 Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev tuvāko OMNIVA pakomātu. Īsziņā uz norādīto telefonu tiks nosūtīts pakomāta atvēršanas kods. Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas un , ja sūtījums netiek izņemts līdz glabāšanas termiņa beigām, tas tiek atgriezts interneta veikalam. Pirkums tiek izsutīts atkārtoti tikai pēc atpakaļsūtīšanas un atkārtotas izsūtīšanas samaksas no pircēja saņemšanas.
Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu. 
 Pēc tam, kad sūtījums būs pienācis pasta nodaļā, īsziņā vai papīra formātā uz norādīto telefonu tiks nosūtīts aicinājums saņemt sūtījumu. Saņemta sūtījuma uzglabāšanas laiks - viens mēnesis, skaitot no tā saņemšanas dienas pasta nodaļā. Maksa par sūtījumu glabāšanu pasta nodaļā virs 11 diennaktīm - saskaņā ar AS Latvijas pasts cenrādi.Pirkums tiek izsūtīts atkārtoti tikai pēc atpakaļsūtīšanas un atkārtotas izsūtīšanas samaksas no pircēja saņemšanas.
Piegāde uz vēlamo adresi. 
Lai varētu piegādāt sūtījumu, noformējot pasūtījumu, obligāti pievieno sava tālruņa numuru. Tiklīdz sūtījums būs pienācis, ar Tevi sazināsies , lai vienotos par piegādes laiku. Ja piegādi īstenot nebūs iespējams, sūtījums tiks nosūtīs uz tuvāko pasta nodaļu. Tev tiks nosūtīts paziņojumu par sūtījuma pienākšanu, pamatojoties uz kuru varēsi to saņemt sūtījuma paziņojumā norādītajā pasta nodaļā

UZMANĪBU! Saņemot pasūtījuma apstiprinājumu, lūdzam rūpīgi pārbaudīt visu informāciju. Saņemšanas adreses/ piegādes veida maiņa pēc sūtījuma izsūtīšanas ir maksas pakalpojums (maksa par piegādi atkarīga no jaunā izvēlētā piegādes veida).
Pircēja pienākums, saņemot preci klātienē, pirms pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtēt preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē, vai nav redzami iepakojuma vai precesvizuāli defekti. Ja tiek atklāti defekti, pircējam ir tiesības attiekties pieņemt preci, un par minēto faktu nekavējoties informēt pārdevēju, lai varētu iespējams ātrākajā termiņā veikt bojātās preces nomaiņu.

Citi noteikumi pieejami ŠEIT.


0
InfoCopyright © 2018, SoundBerry, Visas tiesības aizsargātas. 
SIA SoundBerry, LV44103137884, " Brahmaņi", Ogresgala pagasts,Ogres novads, LV-5041, T.29557172, e-mail  - [email protected]
 Piegādes un atgriešanas noteikumi  Privātuma politika 

 .