Piegādes veidi:

1. OMNIVA - EUR 1.99. Izsūtam 1-2 darba dienu laikā, OMNIVA piegādā pēc sava grafika.

2. Saņemšana veikalā Ogre - bezmaksas(jānorāda pasūtījumā precīzi datums/laiks),iespējama saņemšana tajā pašā dienā. Minimālā pirkuma summa - 9.80 EUR.

3. Piegāde ar kurjeru Ogre, Ogres novads - bezmaksas, piegāde pasūtījuma/nākamā diena, minimālā pirkuma summa 20.00 EUR

4. Piegāde ar kurjeru Rīga, Ķekava, Mārupe,Salaspils, Ādaži - bezmaksas, piegāde pasūtījuma/nākamā diena, minimālā pirkuma summa 30.00 EUR


 Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev tuvāko OMNIVA pakomātu. Īsziņā uz norādīto telefonu tiks nosūtīts pakomāta atvēršanas kods. Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas un , ja sūtījums netiek izņemts līdz glabāšanas termiņa beigām, tas tiek atgriezts interneta veikalam. Pirkums tiek izsutīts atkārtoti tikai pēc atpakaļsūtīšanas un atkārtotas izsūtīšanas samaksas no pircēja saņemšanas.

UZMANĪBU! Saņemot pasūtījuma apstiprinājumu, lūdzam rūpīgi pārbaudīt visu informāciju. Saņemšanas adreses/ piegādes veida maiņa pēc sūtījuma izsūtīšanas ir maksas pakalpojums (maksa par piegādi atkarīga no jaunā izvēlētā piegādes veida).
Pircēja pienākums, saņemot preci klātienē, pirms pavadzīmes parakstīšanas, vizuāli novērtēt preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē, vai nav redzami iepakojuma vai precesvizuāli defekti. Ja tiek atklāti defekti, pircējam ir tiesības attiekties pieņemt preci, un par minēto faktu nekavējoties informēt pārdevēju, lai varētu iespējams ātrākajā termiņā veikt bojātās preces nomaiņu.

Citi noteikumi pieejami ŠEIT.


Pirkumu grozs